Vitaj milý čitateľ!

Wallery

Myslím, že môj knižný príbeh nebude ničím výnimočný. Ako takmer všetci knihomoli, aj ja som čítala už od detstva. Dojmy ku knihám som väčšinou zdieľala iba so svojim okolím. Od roku 2014 som aktívnym členom GoodReads, avšak reálne recenzie som začala pridávať až v roku 2017. Aj to hlavne preto, aby som pri spätnom pohľade vedela, prečo sa mi nejaká kniha páčila, resp. nepáčila.

Potom som si povedala, že by možno bolo fajn pridávať recenzie aj na Instagram a Facebook, a tak nasledovalo vytváranie účtu a pár zmien mena z Knihomoľky Wallery (príliš nudné) na Knižného predátora Wallery (príliš dlhé) až to skončilo pri Knižnom predátorovi (chýba mi tam Wallery, ale aspoň to môžem používať namiesto mena :D ).

No a teraz (2020) som sa rozhodla si založiť aj blog, keby sa niečo náhodou stalo so sociálnymi sieťami.

Kedysi som čítala iba fantasy, no asi v roku 2019 sa to zmenilo a čítam od slovenských prvotín, cez svetovú literatúru, až po sci-fi. Dúfam, že vás moje príspevky o knihách budú baviť.

Študovala som genetiku, brigádovala v Martinuse, no potom ma zlákal korporát.

Veľa čítam, hodnotím knihy a trochu píšem (svetlo sveta uzrela len jedna moja poviedka).

Som zároveň členkou Knižného Klubu Plameňjak.

Knižný Predátor© Všetky práva vyhradené 2022
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky